" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Baśnie na komórce
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baśnie na komórce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 13:58 pm    Temat postu: Baśnie na komórce Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na baśnie w komórce (telefonie komórkowym)? Baśń dla dziecka zawsze pod ręką! Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać jako swego rodzaju lek czy środek zaciekawienia dziecka wtedy, kiedy jest niegrzeczne.

Jak to zrobić? Po prostu można w telefonie, który ma możliwość odbioru stron www wpisać adres eczytelnia.mobi/basnie a następnie po wczytaniu strony zapisać ją na telefonie. Już zawsze pozostanie dostępna w katalogu zapisanych stron internetowych.

Jeśli ktoś będzie miał z tym problem - proszę pisać.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karo
Gość





PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 18:58 pm    Temat postu: basnie w telefonie Odpowiedz z cytatem

nowatorski pomysl.tylko jak wygladaloby to od strony technicznej Question
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 1:21 am    Temat postu: Re: basnie w telefonie Odpowiedz z cytatem

karo napisał:
nowatorski pomysl.tylko jak wygladaloby to od strony technicznej Question


Tak, jak napisałem: jeśli masz możliwość "wchodzenia" na strony www w komórce, wchodzisz na eczytelnia.mobi/basnie/ i od razu masz baśnie Anny Stryjewskiej. Możesz zapisać stronę na komórce, a potem odtwarzać ją bez konieczności ponownego łączenia się z serwisem. Tak to działa np w komórkach SonyEricsson K800i. Myślę, że w innych nowszych komórkach działa to podobnie.
Jeśli ktoś ma problem z konkretną komórką - piszcie.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamila
Gość





PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 20:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna bajka. Bardzo mi sie podobala.
Powrót do góry
karen
Gość





PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 1:03 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

chyba nie dobry pomysl.Oczy mnie bola od komputera a co dopiero od telefonu.Ksiazke poprosze. Evil or Very Mad
Powrót do góry
gruzbaron
Gość





PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 3:53 am    Temat postu: Baśnie na komó Odpowiedz z cytatem

ja nie korzystałam ,tylko sobie sączyłam browarek pod parasolką na rynku.
Za to ludzie korzystali,że hej Bo jest to raczej tanio- 20 zł za przejażdżkę całą,no i nowośc w miasteczku.
Miałam lecieć i prać po pysku ,tylko:
a byłam z psem ,który się wyrywał i szczekał jak szalony
b byłam z Treserem,który mi zabronił
c byłam jestem kontuzjowana i lać nie mogę
d byłam jestem za mało odważna
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group