" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi
Gość





PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 0:21 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

codziennie zagladam na stronke bo nie moge doczekac sie choc fragmentu ksiazki.Wszystko przeczytalam po kilka razy.Podoba mi sie styl,jezyk i ze nie jest to plytkie.Twoje pisanie ma sens i wnosi niezla nauke, zwlaszcza opowiadanie mam na mysli.Dobrze,ze nie jestes kolejna PISARECZKA tylko jak sadze MADRA KOBIETA
Powrót do góry
Gosc
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 17:25 pm    Temat postu: ilustracje do basni Odpowiedz z cytatem

Prosze pomyslec o ilustracjach do tych basni.Adresowane sa glownie do dzieci a dzieci chca bajki z obrazkami.Pozdrawiam
Powrót do góry
zoya
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 17:39 pm    Temat postu: ilustracje do basni Odpowiedz z cytatem

WLASNIE.ILUSTRACJE TO SWIETNY POMYSL.GRATULUJE Laughing
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 17:41 pm    Temat postu: ilustracje do basni Odpowiedz z cytatem

ale kto je zrobi.To powazna sprawa Crying or Very sad
Powrót do góry
zoya
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 17:43 pm    Temat postu: ilustracje do basni Odpowiedz z cytatem

NIE WIEM ALE WYDAWCA PEWNIE WIE I COS WYMYSLI. Rolling Eyes DLA WYDAWCY
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 18:41 pm    Temat postu: Ilustracje do basni,, Odpowiedz z cytatem

Myślę, że z ilustracjami byłoby jeszcze fajniej, a gdyby przeczytać dzieciakom baśń i poprosić żeby narysowały o czym jest baśń. Myślę, że byłaby fajna zabawa. Dzieciaki mają specyficzne spojrzenia na wszystko. Może to dobry pomysł? Very Happy
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 20:35 pm    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

Wczorajszy odcinek serialu,,Rodzina zastepcza,, prawie w calosci byl poswiecony opowiadaniom bajek.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 19:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękna Baśń! Very Happy Takich potrzebujemy jak najwięcej
Powrót do góry
Zofia
Gość





PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 14:41 pm    Temat postu: Baśnie Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nie jestem już dzieckiem, tylko osobą dojrzałą, najlepiej odebrałam baśń " Suknia i Wiatr". Gdybym była dzieckiem chyba najbardziej podobałaby mi się " Sinolica". Ale ogólnie odebrałam zamieszczone tutaj baśnie bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Mariola B.
Gość





PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 18:23 pm    Temat postu: Komentarz do "Sinolica" Odpowiedz z cytatem

Very Happy To jest drugi utwór tej autorki , który przeczytałam z bardzo dużym zainteresowanie, przepiękna bajka która bardzo mnie wzruszyła. Jestem pod dużym wrażeniem Very Happy , relaksująca, wzruszająca, wciągająca, pełna mądrości. Myślałam że te przekazy są tylko dla dzieci, otóż nie !! Dorośli czytajcie bajki i baśnie nie tylko dzieciom, taka jest moja konkluzja Wink Very Happy .
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 0:08 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

Namowilam na czytanie corki mojej kolezanki.Bardziej podobala im sie SINOLICA i tylko zalowaly,ze nie ma obrazkow Crying or Very sad
Powrót do góry
Autorka
Gość





PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 10:31 am    Temat postu: Królowa Zwierząt Odpowiedz z cytatem

"Królowa Zwierząt"to pierwsza baśń, która zrodziła się w mojej głowie. Byłam wówczas małą dziewczynką i wraz z towarzyszami zabaw, oraz moją, ukochaną kotką Mruką biegałam beztrosko po łąkach i marzyłam o tym, że kiedys zostanę Królową zwierząt. Dziś wydaje się to zabawne, ale wtedy miało całkiem inny wymiar, bo dzięki temu po latach chwyciłam za pióro i napisałam Laughing
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Magda
Gość





PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To najlepsza baśń jaką w życiu czytałam. Very Happy
Coś niesamowitego.
Powrót do góry
Karina
Gość





PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 17:18 pm    Temat postu: Królowa Zwierząt Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam i jestem pod dużym wrażeniem. Piękna baśń!
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Dorota
Gość





PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 21:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sinolica"-przeczytałam z ciekawością,po czym zawołałam moich synów,by zrobili to samo.Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem.Podoba nam się połaczenie realnego świata-polskie,proste imiona,miejsowość u podnóża Tatr-wraz ze światem bajki,królestwem okrutnej Sinolicy.Piękna,pouczająca bajka! Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group